Номгон ахлах сургууль

Л.Сарангэрэл Захирал2
Б.Далайжаргал Бичиг хэрэг номгон
Ц.Бүрэнбат Мэдээллийн технологийн ажилтан

Эрдэнэмандал ахлах сургууль

Л.Ононхүү Сургуулийн Захирал
Ж.Янжмаа Нягтлан бодог3
В.Цэрэндолгор Архив бичиг хэрэг
Г.Лхагвасүрэн Багш нар
Т.Уранчимэг Багш нар
Ц.Бямбадорж Багш нар
Б.Ганчимэг Багш нар
Г.Оюунзаяа Багш нар
А.Ариунзаяа Багш нар
Д.Энхтайван Багш нар
С.Энхжаргал Багш нар
Б.Даваадолжин Багш нар
Б.Энхцэцэг Багш нар
Ш.Отгонбаяр Багш нар
Б.Долгормаа Багш нар
Н.Энхбат Багш нар
Л.Уранцэцэг Багш нар
С.Цэндмаа Багш нар
Л.Баясгалан Багш нар
Г.Ариунзул Багш нар
Г.Содномдарь Багш нар
Д.Байгалмаа Багш нар
Ц.Намжин Багш нар
Х.Очирхуяг Багш нар
Б.Ганням Багш нар
Б.Энхбаатар Багш нар
Ц.Мөнх-Эрдэнэ Багш нар
З.Орхончимэг Багш нар
Ү.Ариунзаяа Багш нар
Д.Энхжаргал Багш нар
Я.Өлзийдүүрэн Багш нар
Ц.Даваа Багш нар
Ж.Цэрэнсодном Багш нар
П.Оюунбилэг Багш нар
Ц.Нарантуяа Багш нар
Д.Оюунболор Багш нар
Д.Отгонцэцэг Багш нар
Б.Нандин-Эрдэнэ Багш нар
Б.Төмөрчөдөр Багш нар
М.Мөнхтулга Багш нар
Б.Батзаяа Багш нар
Б.Болормаа Багш нар
Д.Дуламсүрэн Багш нар
Ж.Бямбаа Багш нар
Ц.Цэрэндулам Багш нар
Б.Ууганцэцэг Багш нар
Д.Должинсүрэн Багш нар
О.Амаржаргал Багш нар
Д.Цэндсүрэн Багш нар
М.Отгонбаяр Багш нар
С.Болормаа Багш нар
Д.Нацагюм Багш нар
Х.Тунгалаг Багш нар
О.Уламбаяр Багш нар
Б.Үйтүмэн Багш нар
Ц.Ундраа Багш нар
Д.Цагаан Багш нар
Б.Өлзийбаяр Багш нар
Э.Бүжинлхам Багш нар
Э.Пүрэвбат Багш нар
М.Ариунаа Багш нар
Э.Наранчимэг Багш нар
Х.Долгорсүрэн Багш нар
Р.Мөнхтуяа Багш нар
Н.Дүүрэнжаргал Багш нар
Б.Оюунсүрэн Багш нар
С.Сарантуяа Багш нар
Ц.Батжаргал Ажилчид
Ц.Бат-Оргил Ажилчид
Ж.Насанжаргал Ажилчид
Ж.Цэрэнжанцан Ажилчид
З.Энхээ Ажилчид
Б.Баасандолгор Ажилчид
Ч.Золбоо Ажилчид
Ж.Бадрал Ажилчид
Ш.Ариунзаяа Ажилчид
Ц.Болорчимэг Ажилчид
Д.Монголжийбуу Ажилчид
Б.Чимгээ Ажилчид
Ц.Ундармаа Ажилчид
Х.Мөнхсоёл Ажилчид
Б.Жавзандулам Ажилчид
Б.Эрдэнэбат Ажилчид
Ч.Гантулга Ажилчид
Ж.Бямбажав Ажилчид
С.Дуламсүрэн Ажилчид
Д.Оюунчимэг Ажилчид
Ц.Бадамжав Ажилчид
Ш.Цэрэнадмид Ажилчид
Б.Дагвадорж Ажилчид
Г.Даариймаа Ажилчид
Б.Хансан Ажилчид
М.Лут-Очир Ажилчид
С.Намжилмаа Ажилчид
Ж.Болормаа Ажилчид

Эрдэм ахлах сургууль

Ц.Загдсүм Захирал
Ч.Мэнд-Амар Нягтлан
А.Халиунаа Бичиг хэрэг, Архив
Л.Баяржаргал Соёлын менежер
Т.Энхмаа Байгалийн ухааны сургалтын менежер
О.Дуламсүрэн Эмч
З.Туул НТБ -ын менежер
Б.Болдмаа Нийгмийн ухааны сургалтын менежер

Политехникийн коллеж

5-р Цэцэрлэг

Э.Оюунтуяа Эрхлэгч
А.Саранцэцэг Нягтлан-Бодогч
М.Пүрэвсүрэн Бичиг хэрэг, Нярав

Баян-ойт Цогцолбор

4-р Цэцэрлэг

Ч.Баярсайхан Эрхлэгч
Г.Баатар Нягтлан бодогч
Н.Уранчимэг Архив бичиг хэрэг

0-р Цэцэрлэг

Ц.Мөнхтуяа Эрхлэгч
Н.Пунсалдулам Нягтлан бодогч
Б.Баянаа Бичиг хэрэг

Чандмань Баянхонгор ХК

Э.Энхбат Захирал
Б.Наранцэцэг Ерөнхий нягтлан
Ч.Мягмарсүрэн Бичиг хэрэг
Б.Энхтуяа Дэд захирал
Х.Долгормаа Эдийн засагч
Э.Жагварал Хөдөлмөрийн аюулгүй байдал эрүүл ахуйн инженер
С.Идэрцэцэг Ерөнхий инженер
Б.Тэмүүлэн Хүний нөөцийн менежер

2 дугаар цэцэрлэг

Б.Бүрэнжаргал Нягтлан бодогч2
Ц.Энхмандах Бичиг хэрэг

Номундалай цогцолбор сургууль

Ц.Алтангэрэл Захирал
М.Лхагвасүрэн Бичиг хэрэг
Б.Хүрэлбаатар Нийгмийн ажилтан
Д.Бүжинлхам Сургалтын менежер

7-р Цэцэрлэг

Л.Даваа Нягтлан бодогч
Б.Мөнхнасан Эрхлэгч
Д.Алимаа Бичиг хэрэг
Н.Саранцэцэг Арга зүйч
Х.Хүрэлбаатар Нярав
Р.Дэнсмаа Багш
Ч.Чимэддорж Багш
Ц.Ганцэцэг Багш
Б.Ганцэцэг Багш
Л.Алтантуул Багш
Д.Цэрмаа Багш
Г.Сайханжаргал Дуу хөгжмийн багш
Ц.Алтантуяа Туслах багш
Ж.Түвшинжаргал Туслах багш
Д.Одонгэрэл Туслах багш
Х.Мөнхжаргал Туслах багш
Д.Нансалмаа Туслах багш
Э.Мөнхзул Туслах багш
Б.Цэцэгдэлгэр Тогооч
Ч.Отгонсүрэн Тогоочийн туслах
Б.Сангидулам Угаагч
Х.Баярсайхан Харуул
Д.Отгонбаатар Харуул
Л.Баярсайхан Харуул
Ц.Энхбаатар Харуул

6-р Цэцэрлэг

Д.Мөнхзул Эрхлэгч
Г.Чулуунцэцэг Няглан бодогч
Г.Бадамтуяа Бичиг хэрэг
Б.Баярцэцэг Арга зүйч

-р Цэцэрлэг

Э.Тулгаа Эрхлэгч-11
С.Алтанчимэг Бичиг хэрэг, багш
Б.Жавзандулам Бичиг хэрэг, багш
Т.Буян Багш
Д.Тунгалаг Багш
Ш.Одочимэг Багш
А.Уранцэцэг Багш
Ц.Одгэрэл Багш
А.Цэрэндулам Багш
Н.Эрдэнэ Багш
Х.Эрхэмбаяр Багш
Б.Нарангэрэл Багш
О.Золзаяа Багш
Ц.Ариунаа Багш
Ж.Энхбаяр Багш
Б.Отгон-Од Багш
Н.Ариунболор Ажилчид
Ж.Энэбиш Ажилчид
Ц.Энхтүвшин Ажилчид
А.Баярмаа Ажилчид
Г.Одончимэг Ажилчид
С.Дэнсэнбал Ажилчид
Д.Жаргалсайхан Ажилчид
Ц.Болдбаатар Ажилчид
Ц.Жамсрандорж Ажилчид
Ц.Занабаяр Нягтлан бодогч

Соого Сейкео сургууль

С.Оюунбилиг Захирал
Б.Ганбат Нягтлан бодогч
П.Амарсанаа Бичиг хэрэг
Д.Норпилмаа Сургалтын менежер
Ц.Мөнхцэцэг Нийгмийн ажилтан

3-р Цэцэрлэг

Д.Уранчимэг Эрхлэгч
Э.Билгүүн Нягтлан бодогч
Л.Батбилэг Нярав, Бичиг хэрэг
Ц.Гантулга Харуул
Х.Гантөмөр Харуул
З.Хүрэлчулуун Харуул
Ц.Энхбаатар Харуул
Ж.Саранцэцэг Бүлгийн багш
С.Жаргалмаа Бүлгийн багш
Ц.Уранчимэг Бүлгийн багш
Б.Наранцэцэг Бүлгийн багш
Д.Мөнгөншатар Бүлгийн багш
Б.Ишмаа Бүлгийн багш
Д.Алтансувд Арга зүйч
Л.Өлзийцэцэг Дуу хөгжмийн багш
Г.Лхам-Эрдэнэ Туслах багш
Б.Хаш-Эрдэнэ Туслах багш
Ч.Сэлэнгэ Туслах багш
О.Даваацэрэн Туслах багш
Д.Санжидмаа Туслах багш
Д.Болормаа Туслах багш
Б.Чимэг Ахлах тогооч
Л.Сувд-Эрдэнэ Туслах тогооч
Ч.Цэвэлмаа Сав угаагч
Э.Долгорсүрэн Үйлчлэгч

Баянхонгор Тохижилт үйлчилгээ ОНТҮГазар

Г.Цэдэндамбаа Дарга
Д.Энхтүвшин Архив Бичиг Хэргийн эрхлэгч
Б.Болормаа Нягтлан-Бодогч
Б.Дэлгэрцэцэг Нягтлан-Бодогч
Г.Бат-Эрдэнэ ХАБЭА Инженер
Ж.Цогтбаяр Ерөнхий инжинер
С.Бурмаа Дендрологич

2-р Цэцэрлэг

Ч.Олддоггүй Эрхлэгч
С.Байгалмаа Нягтлан Бодогч
Л.Сарантуяа Архив Бичиг хэрэг

9-р Цэцэрлэг

Ц.Чимэгсайхан Эрхлэгч
Н.Уламбаяр Нягтлан Бодогч
С.Сансармаа Бичиг хэрэг

ХБХХТөв

Д.Тунгалаг Архив, Бичиг хэргийн ажилтан

3-р Цэцэрлэг

Ц.Оюунчимэг Эрхлэгч
Х.Одончимэг Нягтлан бодогч
Т.Ариунсайхан Бичиг хэрэг

Шаргалжуут сургууль

Н.Амарсанаа Захирал
Д.Даваахүү Бичиг хэрэг

Цэвэр хот ОНӨХХК

Ц.Баясгалан Дарга
Л.Баттөмөр Нягтлан бодогч
Б.Молор-Эрдэнэ Бичиг хэрэг
М.Алимаа Орлогын байцаагч
Г.Алимаа Орлогын байцаагч
А.Баярмаа ҮА хариуцсан менежер

Баянхонгор сумын ЗДТГ

Ж.Мөнхсоёл Засаг дарга бөгөөд Хотын захирагч
Б.Наранбаяр Засаг даргын орлогч
Ц.Насанбаяр Тамгын газрын дарга
Т.Баасансүрэн Төрийн сангийн төлөөлөгч
Э.Батцэцэг Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн
О.Цэндмаа ЭМБССпорт хариуцсан мэргэжилтэн
Э.Мөнхтуяа Статистикч
П.Баасанжаргал Тогтоол шийдвэр хариуцсан мэргэжилтэн
Ч.Даваахүү Тогтоол шийдвэр хариуцсан мэргэжилтэн
Б.Нямжаргал Засаг даргын туслах
Э.Насанжаргал Худалдаа үйлдвэрлэл, үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн
Д.Шинэбилэг Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч
Б.Энхбилэг Төрийн сангийн мэргэжилтэн
Б.Өнөржаргал Төрийн сангийн мэргэжилтэн
Д.Оюун-Эрдэнэ Төрийн сангийн мэргэжилтэн
Г.Байгальмаа Нийгмийн бодлогын мэргэжилтэн
Б.Ерөөлтшагай Нийгмийн бодлогын мэргэжилтэн
А.Адъяадолгор Мал аж ахуй, бэлчээр газар тариалан хариуцсан мэргэжилтэн
Б.Цэрмаа Мал аж ахуй, бэлчээр газар тариалан хариуцсан мэргэжилтэн
П.Баатар Дэд бүтэц хариуцсан мэргэжилтэн
Л.Цэдэнжав Мал эмнэлэг үржлийн тасгийн дарга
Б.Булгамаа Хөдөлмөр эрхлэлт жижиг дунд үйлдвэрлэл хариуцсан мэргэжилтэн
Г.Бадамханд Иргэний бүртгэлийн ажилтан
Б.Даваажаргал Нягтлан бодогч
С.Буянзаяа Нярав
Н.Пүрэвжаргал Захирагчийн албаны дарга
Г.Дэжидням Хэвлэл мэдээлэл, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн
Ц.Нармандах Гэрэлтүүлэг хариуцсан байцаагч
Г.Должинсүрэн Архив, бичиг хэрэг
Р.Наранцэцэг Нийтлэг үйлчилгээний албаны дарга

4-р Цэцэрлэг

Ө.Оюунгэрэл Эрхлэгч
Ж.Оюунгэрэл Нягтлан
Э.Оюунбилэг Бичиг хэрэг
Ш.Ичинноров Бүлгийн багш
Т.Цолмон Бүлгийн багш
Т.Алтаншагай Бүлгийн багш
Б.Нүрзэдмаа Бүлгийн багш
М.Амартунгалаг Туслах багш
Д.Эрдэнийнгэрэл Туслах багш
М.Одонцэцэг Туслах тогооч
Р.Энхтуяа Туслах тогооч
Г.Мөнхтулга Ахлах тогооч
Ц.Мядагмаа Үйлчлэгч
Р.Өлзийсайхан Аяга угаагч
Ц.Баттулга ХХА
С.Олдохбаяр ХХА
Г.Цэнд-Аюуш ХХА

8-р Цэцэрлэг

М.Баасанхүү Эрхлэгч
Р.Оюун-Эрдэнэ Багш
Б.Сэлэнгэсүрэн Архив бичиг хэрэг

5-р Цэцэрлэг

П.Адъяа Эрхлэгч
Ж.Оюунчимэг Нягтлан
Ч.Дэлгэрмаа Бичиг хэрэг
Ж.Мягмарсүрэн Арга зүйч

Баянхонгор сумын баг

Д.Батжаргал 1-р багийн Засаг дарга
Г.Азжаргал 1-р багийн Нийгмийн ажилтан
Г.Очгэрэл 1-р багийн Бүртгэл мэдээллийн ажилтан
Н.Оюун 2-р багийн засаг дарга
Ц.Энхээ 2-р багийн Нийгмийн ажилтан
Т.Оюунгэрэл 2-р багийн Бүртгэл мэдээллийн ажилтан
А.Тарва 3-р багийн Засаг дарга
Б.Долгорсүрэн 3-р багийн Нийгмийн ажилтан
Д.Ёндондаш 4-р багийн Засаг дарга
Д.Наранмандах 4-р багийн Бүртгэл мэдээллийн ажилтан
Я.Тунгалагтамир 4-р багийн Нийгмийн ажилтан
Д.Ууганцэцэг 5-р багийн Засаг дарга
Ө.Батсүрэн 5-р багийн Нийгмийн ажилтан
Б.Отгонсүрэн 5-р багийн Бүртгэл мэдээллийн ажилтан
Д.Идэрханд 6-р багийн Засаг дарга
А.Ууганцэцэг 6-р багийн Ниймгмийн ажилтан
Ж.Баасансүрэн 6-р багийн Бүртгэл мэдээллийн ажилтан
Ж.Дэлгэрмаа 7-р багийн Засаг дарга
Р.Оюунбилэг 7-р багийн Нийгмийн ажилтан
Х.Оюунтамир 8-р багийн Нийгмийн ажилтан
Б.Солонго 9-р багийн Нийгмийн ажилтан
Т.Мөнхтуяа 9-р баг Бүртгэл мэдээллийн ажилтан

Баянхонгор сумын ИТХ

Б.Соронзонбаатар Дарга
Ж.Бямбасүрэн Нарийн бичгийн дарга
А.Бямбадулам Архив, бичиг хэрэг
А.Цагаандолгор Нягтлан бодогч
Д.Цэрэндолгор Ажилтан

Шаргалжуут Эрүүл мэндийн төв

Жанчивдорж Эрхлэгч

6-р цэцэрлэг

С.Учиралсайхан Эрхлэгч
Н.Ариунтуяа Архив, бичиг хэрэг
Ц.Одонгэрэл Нягтлан бодогч
Я.Болорчулуун Нярав

Алгоритм ЕБСургууль

Г.Отгончимэг Захирал
Л.Отгонбаяр Сургалтын менежер